Pagrindinis » 2009 » Rugpjūtis » 27 » Privalai būti Žvaigžde!
15:58
Privalai būti Žvaigžde!

Neseniai teko susipažinti su taip vadinama amerikietiškąja gyvenimo filosofijos versija, kuri labai skiriasi nuo mūsų, europietiško požiūrio į save ir supantį pasaulį. Esmė tame, kad JAV žmonės mokomi džiaugtis gyvenimu, kuo dažniau šypsotis ir rodyti savo teigiamas emocijas, žinoma, jų šypsenos dažnai slepia visai kitokius jausmus, tačiau paprastai mes priimame tai, ką matome, kitaip sakant vizualinis kontaktas su žmogumi suteikia pirminę, labai svarbia informaciją. Jei ieškosime tame nuoširdumo - gal būt teks ir nusivilti, tačiau...

Kaip būti laimingam ir šauniam? Kaip surasti savo kelią ir kaip juo eiti tiesiai į tikslą? - aktualūs klausimai kiekvienam žmogui.
Kaip tai suvokiama JAV - pagrindinis lozungas, kurį privalo turėti kiekvienas žmogus yra gyventi taip, kad jaustumeisi, kad būtum Žvaigždė. Kitaip sakant, gyvenimo būdas, poelgiai visada turi būti tokie, kad visada būtum dėmesio centre.


Kada esame dėmesio centre? - Tada, kai mūsų poelgiai yra kitokie, nei visų kitų li
kusių žmonių. - Visuomenė atkreipia dėmesį į kitokius žmones nei yra patys, tik ne visada yra linkusi juos priimti, bet jei kalbėsime apie Žvaigždės statusą - žvaigždės elgiasi taip, kad net jei jos ir klysta, tai pasitarnauja jų žinomumui, kuris padeda parduoti muzikinius albumus (jei žvaigždė muzikos), padaryti karjera (prisiminkime TV žvaigždes) ir daug daug kitų pavyzdžių.

Elkis kaip Žvaigždė, elkis kitaip. Elkis taip, kad išgarsėtum!
Ar ne taip elgiasi amerikiečiai, ar ne tokia jų psichologija? - ten žmonės ne tokie susikaustę, ne tokie šalti ir santūrūs, jie nebijo parodyti savo jausmus, lengvai reiškia emocijas... ir to pasekoje, jų bendravimas tampa laisvesnis, labiau išreikštas ir paprastesnis.

Atrodo, kad kai kuriose gyvenimo sferose  privalai kopti per kitų galvas, kad pasiektum savo tikslą, būti dėmesio centre Lietuvoje - nėra taip sunku, tačiau suprasti, kad "teigiama žvaigždė" labai skiriasi nuo "neigiamos žvaigždės" yra labai svarbu. Mūsų elgesiu, bendravimu, gali žavėtis aplinkiniai lygiai taip pat, kaip nesuprasti jo ar neapkęsti - svarbu suvokti, kaip galime išreikšti savo kitoniškumą tam tikroje aplinkoje, kad taptume "Žvaigžde" iš teigiamos pusės.

Iš tiesų, įdomi filosofija ir požiūris, juk jei pažvelgsime į mūsų žvaigždes, pastebėsime, kad jie linkę labai stipriai reklamuoti save, dirbti su savo įvaizdžiu, visada būti pakilios nuotaikos ir daryti paprastiems žmonėms sunkiai suvokiamus sprendimus... gal būt verta kartais nebijoti improvizacijos ir tapti tikra, nors ir akimirkos Žvaigžde... tai visada atsipirks, bent tuo, kad pasijusime ypatingais.

Kategorija: Darbas su savimi | Peržiūrų: 447 | Sukūrė : markis | Įvertinimas: 0.0/0
Viso komentarų: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]